English
اطلاعات تماس
 
همراه: ۰۹۱۲۲۱۸۵۱۰۷
نمابر: ۲۲۷۴۲۷۵۶
تلفن: ۸۱۰۳۲۳۲۴
آدرس دبیرخانه: تهران - خیابان کریم خان زند نبش دکتر عضدی شمالی (آبان سابق) ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی طبقه دوم شمالی اتاق 205
پست الکترونیکی: info@isca.ir
کد پستی: ۱۹۹۷۸۳۶۴۹۶
مشاهده جزئیات

1398/12/27 - 17:20

 

کورونا


در اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۹، ویروس جدیدی با نام «کرونا» در یکی از شهر‌های کشور چین شیوع پیدا کرد و طی چند روز به کشورهای متعددی گسترش یافت. این دوره آموزشی کوتاه، ویژه عزیزان فارسی‌‌ زبان تهیه شده به صورت خلاصه به دانستنی‌های ضروری در رابطه با این ویروس می‌پردازد. لازم به ذکر است محتویات این دوره بر اساس یافته‌های جدید، به‌روز خواهد شد.

این دوره آموزشی کوتاه، در کمتر از ۱۵ دقیقه شما را با دانستنی‌های ضروری ویروس کرونای جدید آشنا خواهد کرد و محتوای آن زیر نظر سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و همچنین انجمن پزشکان عمومی ایران تهیه شده است که میتوانید با کلیک بر روی

 Θ مشاهده کنید


برای مشاهده دستور العمل رعایت نکات بهداشتی در ادارات  Θ کلیک کنید


برای مشاهده دستور العمل بهداشت سازمانی در زمان شیوع بیماری واگیر Θ کلیک کنید


برای مشاهده بیمارستان های مرکز درمان کرونا Θ کلیک کنید


دستورالعمل تدوین شده توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO)برای مقابله با کرونا در محیط کار توسط کمپین نفس (کمپین فعالان بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا) ترجمه و در دسترس عموم قرار گرفت. 

برای مشاهده دستور العملΘکلیک کنید  


 
دستورالعمل مراقبت از روان در برابر کروناهراسی انجمن مشاوره ایران:

 
برای مشاهده کامل Θ کلیک کنید  

خبرنامه ی شماره 1084 انجمن با محوریت کرونا Θ


به منظور پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا، خواهشمند است نظام سلامت کشور را همراهی نموده و با ورود اطلاعات صحیح در مسیر شکست ویروس کرونا نقش اساسی داشته باشید.

به همین منظور می توانید با مراجعه به سایت https://salamat.gov.ir/ پرسشنامه تشخیص کرونا رو تکمیل نمایید


منبع : انجمن علمی بازرگانی ایران
تعداد بازدید : 230
تاریخ انتشار : 1398/12/27 - 17:20
آخرین تاریخ بروزرسانی : 1398/12/27 - 17:20
شناسنامه انجمن

انجمن بازرگانی ایران مؤسسه ای غیرانتفاعی است كه به منظورگسترش و پیشبرد و ارتقای علم، وتوسعه كمی وكیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امورآموزشی و پژوهشی در زمینه های مرتبط و نیز گرهمایی تجار ،بازرگانان و صاحبان اندیشه جهت انجام تحقیقات علمی و فرهنگی، همکاری با نهادهای اجرایی و نهایتا ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح ملی و بین المللی با كسب مجوز ازكمیسیون انجمنهای علمی ایران وابسته به وزارت علوم،تحقیقات وفناوری، در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ تأسیس و تحت شماره ۱۴۹۱۲ دراداره ثبت شركتها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.