English
اطلاعات تماس
 
همراه: ۰۹۱۲۲۱۸۵۱۰۷
نمابر: ۲۲۷۴۲۷۵۶
تلفن: ۸۱۰۳۲۳۲۴
آدرس دبیرخانه: تهران - خیابان کریم خان زند نبش دکتر عضدی شمالی (آبان سابق) ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی طبقه سوم شمالی اتاق 306
پست الکترونیکی: info@isca.ir
کد پستی: ۱۹۹۷۸۳۶۴۹۶
برگزاری کارگاه آموزشی زبان بدن در تیر ماه 98 توسط انجمن علمی بازرگانی ایران
بدینوسیله اعلام میگردد که مطالب مندرج در کانال تلگرامی موسوم به انجمن بازرگانی ایران مورد تائید این انجمن نمی باشد
کتاب(نیم قرن تلاش انجمن های علمی ایران)حاصل فعالیت شورای انجمن های علمی ایران منتشر گردید
اطلاعیه شماره 6 انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن علمی بازرگانی ایران

آرشیو اطلاعیه ها
برگزاری کارگاه آموزشی زبان بدن در تیر ماه 98 توسط انجمن علمی بازرگانی ایران
سمینار آموزش آشنایی با مقاله نویسی بر اساس استاندارد ISI مورخ 11 و 13 بهمن ماه 94 درساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی تهران توسط انجمن علمی بازرگانی ایران برگزار گردید.
سخنرانی علمی جایگاه سیاست صنعتی در توسعه اقتصادی ژاپن
مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده سال مالی 1392 انجمن علمی بازرگانی ایران در 29 بهمن ماه جاری در محل سمینارهای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران راس ساعت 17 برگزار گردید.
جناب آقای دکتر اسفندیار امیدبخش (رئیس انجمن بازرگانی ایران) درهمایش ملی آثار لایحه جامع وکالت بر توسعه ملی در 1393/08/29 در استانداری استان البرز در شهر کرج برگزار گردید، به ایراد سخنرانی تحت عنوان توسعه اقتصادی و نظام حقوقی ایران پرداختند.
میزگرد تخصصی جایگاه دیپلماسی تجاری در دنیای معاصر که توسط موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی و با حمایت و پشتیبانی انجمن بازرگانی ایران در روز سه شنبه مورخ 1393/08/06 در محل موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی واقع در خیابان کارگر شمالی، روبروی پارک لاله
سمینار تخصصی استراتژی های نوین (بازاریابی و فروش حرفه ای در ایران) که در تاریخ 1392/11/21 در هتل اوین تهران برگزار گردید.
گفتگوی خبرگزاری ایرنا با جناب آقای دکتر اسفندیار امیدبخش
سمینار وکارگاه تخصصی " اصول معاشرت و مذاکرات تجاری "که در تاریخ 1392/12/22در سالن کنفرانس شورای انجمن های علمی کشور برگزار گردید.

آرشیو سمینارها و سخنرانی ها
معرفی کامل انجمن

انجمن بازرگاني ايران مؤسسه اي غيرانتفاعي است كه به منظورگسترش و پيشبرد و ارتقاي علم ، وتوسعه كمي وكيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امورآموزشي و پژوهشي در زمينه هاي مرتبط و نیز گردهمایی تجار،بازرگانان و صاحبان اندیشه جهت انجام تحقیقات علمی و فرهنگی ،همکاری با نهادهای اجرایی و نهایتا ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح ملی و بین المللی با كسب مجوز ازكميسيون انجمنهاي علمي ايران وابسته به وزارت علوم،تحقيقات وفناوري ، در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ تأسيس و تحت شماره ۱۴۹۱۲ دراداره ثبت شركتها و مؤسسات غيرتجاري به ثبت رسيده است.

 

 

شناسنامه انجمن

انجمن بازرگانی ایران مؤسسه ای غیرانتفاعی است كه به منظورگسترش و پیشبرد و ارتقای علم، وتوسعه كمی وكیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امورآموزشی و پژوهشی در زمینه های مرتبط و نیز گرهمایی تجار ،بازرگانان و صاحبان اندیشه جهت انجام تحقیقات علمی و فرهنگی، همکاری با نهادهای اجرایی و نهایتا ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح ملی و بین المللی با كسب مجوز ازكمیسیون انجمنهای علمی ایران وابسته به وزارت علوم،تحقیقات وفناوری، در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ تأسیس و تحت شماره ۱۴۹۱۲ دراداره ثبت شركتها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.