English
اطلاعات تماس
 
تلگرام: isca_admin@
همراه: ۰۹۱۲۲۱۸۵۱۰۷
نمابر: ۲۲۷۴۲۷۵۶
آدرس دبیرخانه: تهران - خیابان کریم خان زند نبش دکتر عضدی شمالی (آبان سابق) ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی طبقه سوم شمالی اتاق 306
پست الکترونیکی: info@isca.ir
کد پستی: ۱۹۹۷۸۳۶۴۹۶
مشاهده خبر
گزارش کامل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن علمی بازرگانی ایران

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن علمی بازرگانی ایران در روز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ با حضور اکثریت اعضای پیوسته انجمن و نماینده وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سالن کنفرانس ساختمان اصلی اتاق بازرگانی ایران برگزار شد و در این مراسم  هیات مدیره و بازرسان انجمن علمی بازرگانی ایران برای دوره‌ی جدید انتخاب شدند.

در این مراسم پس از رسمیت جلسه و قرائت قرآن هیئت مدیره قبلی انجمن، ضمن خوشامدگویی به اعضای حاضر در جلسه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد انجمن در ۳ سال گذشته ارائه كردند که خلاصه گزارش ایشان به همراه گزارش صورت های مالی سال های ۹۴ و ۹۵ به صورت جداگانه و مفصل در بسته های از قبل تهیه شده در اختیار حاضرین قرار گرفته بود.

سپس هیئت رئیسه ای متشکل از اعضای غیرکاندیداتور به سرپرستی جناب آقای دکتر ابولقاسم جمشیدی، به همراهی آقای دکتر حمیدرضا محمدی  و آقای بهروز عصمتی به عنوان ناظرین و سرکارخانم زهرا رهایی به عنوان منشی جلسه شکل گرفت .

سپس گزارش عملکرد انجمن و هیئت مدیره توسط جناب آقای امیر جواهریان دبیر انجمن قرائت گردید و عملکرد مالی  و تراز سود و زیان سال گذشته انجمن که توسط آقای ابوالفضل محمودی بازرس انجمن به تفصیل تهیه شده بود با همراهی جناب آقای زنگنه خزانه دار انجمن قرائت شد.

در خلال برگزاری مجمع انجمن علمی بازرگانی ایران از زحمات و همدلی جناب آقای دکتر یحیی آل اسحق که یکی از قدیمی ترین اعضا و دلسوزترین یار انجمن در تمامی این سالها هستند و نیز جناب آقای دکتر ابولقاسم جمشیدی که همواره در مقام یاری و حمایت انجمن برآمده اند و نیز سرکار خانم دکتر افسانه ملکمی به عنوان اولین بانوی فارغ التحصیل دکتری بازاریابی در ایران قدردانی به عمل آمد.

پس از اعلام حصول حد نصاب حضور اعضاي پیوسته انجمن در جلسه توسط نماینده وزارت علوم سرکار خانم آموزگار و هیئت رئیسه موقت برای تاييد گزارش مالي و بازرس ارائه شده راي‌گيري به عمل آمد و گزارش مالي با راي اكثريت قاطع حاضرين مورد تاييد قرار گرفت.

 درادامه کاندیداهای انتخابات اعضاي هیئت مدیره و بازرسان که ۳۰ نفر بودند به معرفی خود پرداختند . شایان ذکر است این استقبال از کاندیداتوری در تاریخ انتخابات انجمن بی نظیر و باشکوه بود.

در ادامه اسامی آقایان و خانم های کاندید(به ترتیب حروف الفبا) آمده است:

کاندیداهای هیات مدیره:

داوود آدینه ، سعید آل بویه، مسعود  امیرآتشانی، اسفندیار امیدبخش، عابدین اکبری دهقی، محمدرضا اسکانی، حسین بوداقی خواجه نوبر، رحیم بهمنی جلیلیان زنگنه، امیر پوریانسب، فاطمه پورحسینی افکندی، پریسا جعفری، امیرمحمد جواهریان، زهرا خیر حبیب اللهی، حمیدرضا خیاطی، بهروز شیخ رودی، مختار صالحی، افشین صادقی دمنه، شهلا فارسی، حمیدرضا محمدی، حبیب اله محمدی، هادی محمدی، محمدرضا مالکی، علیرضا میرعمادی، مهدی نجات نیا، عبدالناصر ناظم بکایی، و هومن هاتفی پور

کاندیداهای بازرس:

مهدی اصلانی، وحید حاجی زاده، ابوالفضل محمودی و فاطمه مرشیدی

با صدور اجازه از سوی نماینده محترم وزارت علوم رای گیری انجام و پس از شمارش دقیق و تایید ایشان هیات مدیره و بازرسان اصلی و علی البدل به شرح زیر انتخاب شدند.

 هیئت مدیره منتخب با ذکر درصد آرای کسب شده :

۱. پریسا جعفری ۶۴ درصد کل آراء

۲. امیر پوریانسب ۵۹ درصد کل آراء

۳. رحیم بهمنی زنگنه ۴۹ درصد کل آراء

۴. حسین بوداقی خواجه نوبر ۴۳ درصد کل آراء

۵. زهرا خیر حبیب اللهی ۳۹ درصد کل آراء

۶. حبیب اله محمدی ۳۹ درصد کل آراء

۷ . هومن هاتفی پور ۲۳ درصد کل آراء

۸. مختار صالحی ۲۰ درصد کل آراء

۹. فاطمه پورحسینی ۱۸ درصد کل آراء

۱۰. داوود آدینه ۱۷ درصد کل آراء

 ۱۱. هادی محمدی ۹ درصد کل آراء

بازرس اصلی: فاطمه مرشیدی با ۲۸ درصد کل آراء

بازرس علی البدل : وحید حاجی زاده با ۲۴ درصد کل آراء

در پایان این مجمع اعضای جدید هیئت مدیره از تلاشها و زحمات هیئت مدیره قبلی تشکر و قدردانی کردند و خواستار بهره مندی از تجربیات و حمایت های معنوی و فکری ایشان در ترکیب جدید هیات مدیره شدند .

در پایان دبیرخانه انجمن اعلام می دارد:

– از حضور پرشور و منظم تمامی اعضای پیوسته انجمن علمی بازرگانی ایران که موجب شد مجمع و انتخابات در جوی دوستانه و با رعایت کامل مقررات برگزار شود ، کمال تشکر را دارد .

– شرکت سه تن از اعضای بزرگوار انجمن آقایان دکتر یحیی آل اسحق، دکتر ابولقاسم جمشیدی و سرکار خانم دکتر افسانه ملکمی نشان از توجه جدی اتاق بازرگانی ایران، تهران و سایر اساتید به انتخابات هیئت مدیره این انجمن دارد.

– اهتمام نماینده وزارت علوم و هیات رییسه‌ی مجمع که با صبوری و دقت هر چه تمام‌تر تا پاسی از شب آرای ماخوذه را شمارش کردند، موجب سپاس و قدردانی است.

– شرکت و همکاری اعضای هیات مدیره‌ قبلی انجمن که با نهایت همکاری تا پایان شمارش آرا حضور داشتند، نویدبخش ایجاد جو صمیمی و همکاری بیشتر در این انجمن علمی است.

– همچنین تلاشها و زحمات تمامی اعضای هیئت مدیره قبلی آقایان دکتر اسفندیار امیدبخش رئیس سابق هیئت مدیره، آقای بهمنی زنگنه، آقای دکتر محمدی و ...  و همچنین تلاش های بی‌شایبه و خالصانه جناب آقای امیر جواهریان دبیر محترم انجمن در برگزاری یک مجمع قانونمند، آبرومند و در شان جامعه علمی‌ بازرگانی قابل ستایش و احترام است.


واحد روابط عمومی و خبر انجمن

تاریخ انتشار: 1396/09/04 - 10:11
شناسنامه انجمن

انجمن بازرگانی ایران مؤسسه ای غیرانتفاعی است كه به منظورگسترش و پیشبرد و ارتقای علم، وتوسعه كمی وكیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امورآموزشی و پژوهشی در زمینه های مرتبط و نیز گرهمایی تجار ،بازرگانان و صاحبان اندیشه جهت انجام تحقیقات علمی و فرهنگی، همکاری با نهادهای اجرایی و نهایتا ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح ملی و بین المللی با كسب مجوز ازكمیسیون انجمنهای علمی ایران وابسته به وزارت علوم،تحقیقات وفناوری، در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ تأسیس و تحت شماره ۱۴۹۱۲ دراداره ثبت شركتها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.